Polska - Kazachstan - 04.09.2017

Polska - Kazachstan

Reprezentacja Polski jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w eliminacyjnej grupie E. Naszymi przeciwnikami są Kazachstan, Dania, Armenia, Rumunia i Czarnogóra. Choć nie możemy lekceważyć żadnego z rywali jesteśmy pewni, że z odrobiną wysiłku i przede wszystkim z gorącym wsparciem biało-czerwonych kibiców reprezentacja Polski nie będzie miała problemów z awansem do mistrzostw Świata w Rosji. Zapraszamy do kibicowania naszej kadrze z trybun Stadionu Narodowego w Warszawie. Bilety na mecz Polska - Kazachstan, jak i na wszystkie pozostałe spotkania Polski w sprzedaży na StubHub! Pierwszy mecz z Kazachstanem, we wrześniu 2016 w Astanie, zaskoczył się niefortunnym remisem 2:2. Podopieczni Adama Nawałki rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę i po trafieniach Kapustki i Lewandowskiego (karny) prowadzili 0:2. Niestety po przerwie nasi piłkarze rozluźnili się, co bardzo szybko wykorzystali ry