Michael Buble - Crazy Love Tour - 23.04.2012

Michael Buble - Crazy Love Tour

Ceny biletów:
    - 699zł VIP, 499zł, 355zł, 295zł, 235zł, 195zł (Wszystkie dostępne miejsca są siedzące. )

Pakiet VIP zawiera:
  • Bilet na koncert (patrz mapka)
  • Bary, serwujące drinki na Państwa życzenie
  • Bary z winem
  • Alkoholowe cocktaile
  • Poczęstunek w formie szwedzkiego bufetu. Bufet zawierać będzie wybór starterów typu "finger food", ciepłych jak i zimnych przekąsek, bar sałatkowy, desery
  • Bary piwne
  • Napoje bezalkoholowe, kawa i herbata

Komunikat organizatora:

BILETY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PORUSZAJĄCYCH SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH

Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich będą miały podczas koncertu specjalnie wyznaczone miejsca. Bilety na ten sektor można kupować w siedzibie agencji Prestige MJM u pani Marzeny Wojtasik (e-mail: m.wojtasik@imprezyprestige.com ). Bilety na miejsca dla osób niepełnosprawnych nie są dostępne w sprzedaży internetowej. Nie można ich także kupić w salonach Empik i Media Markt.

Michael Bublé zaśpiewa w Gdańsku

Michael Bublé, jeden z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy ostatniej dekady, przez wielu określany mianem nowego Franka Sinatry, wystąpi po raz pierwszy w Polsce! Kanadyjczyk zaśpiewa w naszym kraju 23 kwietnia 2012 roku w hali ERGO ARENA położonej na granicy Gdańska i Sopotu. Organizatorami koncertu są: agencja Prestige MJM oraz Radio Złote Przeboje. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Deutsche Bank Invites.

Michael Bublé na światową scenę muzyczną wkroczył na dobre w 2003 roku. Od tego czasu jest doskonale znany, jako znakomity wykonawca utworów jazzowych. Bublé perfekcyjnie śpiewa swoje piosenki, ale lubuje się także w nadawaniu nowego, wyjątkowego brzmienia, doskonale znanym kompozycjom gwiazd światowej muzyki.
To absolutnie jedna z czołowych postaci światowej estrady obecnej doby – tłumaczy Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Co ciekawe, artysta do tej pory nigdy nie występował w Polsce, mimo że w naszym kraju jego twórczość ma wielu entuzjastów. Najlepszym dowodem na popularność Michaela Bublé w Polsce jest obecność jego utworów w największych rozgłośniach radiowych.
W 2007 roku piosenka „Mr And Mrs. Jones”, która pochodzi z płyty „Call Me Irresponsible”, zajęła pierwsze miejsce w rankingu Listy Przebojów Radiowej Trójki za rok 2007 – wyjaśnia Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.
W tym roku pojawiła się doskonała okazja, żeby sprowadzić Kanadyjczyka do Polski. Postanowiliśmy ją wykorzystać, ponieważ bardzo zainteresowany oficjalnym debiutem w naszym kraju był zarówno sam artysta i jego management – dodaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Koncert Michaela Bublé odbędzie się w hali ERGO ARENA. Ten nowoczesny obiekt w 2013 roku gościć będzie siatkarzy walczących o miano najlepszej drużyny narodowej w Europie. Z kolei w lipcu tego roku we wspomnianej hali odbył się turniej finałowy siatkarskiej Ligi Światowej. Poza tym w hali ERGO ARENA śpiewali już między innymi: Sting, Rammstein, a także Erykah Badu.
Bez wątpienia jest to doskonały obiekt do organizowania wielkich imprez muzycznych. Liczymy, że w trakcie pierwszego koncertu Michaela Bublé w Polsce wypełni się do ostatniego miejsca i dzięki temu fani artysty stworzą niezapomnianą atmosferę – dodaje Janusz Stefański z Prestige MJM.

Mecenasem koncertu został Deutsche Bank.
Deutsche Bank Invites to cykl muzyczny, w ramach którego od 2008 roku wystąpili m.in. tacy artyści jak: Leonard Cohen, Joe Cocker, Cesaria Evora, Mariza, Herbie Hancock, Yasmin Levy czy Chick Corea.
Dzięki kilkuletniej działalności publiczność kojarzy Deutsche Bank Invites z niezwykłymi artystami i określonym rodzajem muzyki; bliskiej jazzowi, ale też tak zwanej muzyce świata – podkreśla Sabina Salamon, rzecznik prasowy Grupy Deutsche Bank w Polsce  – Staramy się w ramach naszego projektu angażować nie tyle w koncerty, co tak naprawdę w unikalne wydarzenia muzyczne. Gwiazda takiego formatu jak Michael Bublé gwarantuje polskiej publiczności wyjątkowe muzyczne przeżycia.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Organizator: Prestige MJM

zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie łódzkie lubelskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie mazowieckie wielkopolskie kujawsko-pomorskie świętokrzyskie