Mam Talent! - 12.11.2011

Mam Talent!

Ceny biletów:
    - 100 zł - odcinki 1-5
    - 150 zł - odcinek finałowy (26.11.2011)

MAM TALENT! IV

Program rozrywkowy na żywo

Emisja: sobota, 20:00, od 3 września

Prowadzący: Marcin Prokop, Szymon Hołownia

Jury: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Robert Kozyra

mamtalent.tvn.pl

Jak pokazały castingi, poprzednie edycje „Mam talent” stanowiły preludium do tego, co wydarzy się tej jesieni. Wyobraźnia naszych rodaków naprawdę nie zna granic. Jury wyłowiło osoby, które dopiero teraz postanowiły ujawnić swój talent.

Szykujmy się więc na lewitowanie przed telewizorem, gongi tybetańskie, nieprawdopodobne popisy iluzjonistów, parodystów, grup akrobatycznych, gospodyń domowych, które dosłownie podbiły serca publiczności.

Zresztą i sami jurorzy - Agnieszka Chylińska jako przewodnicząca, Małgorzata Foremniak oraz debiutujący w tej roli Robert Kozyra, okażą się kompletnie nieprzewidywalni. Taniec brzucha, taniec na rurze – tak! i oni postanowili pokazać
co potrafią! Na nich jednak nie głosujemy! Prowadzący Marcin Prokop i Szymon Hołownia podobno odświeżyli swój zestaw komentarzy, więc nie ma obaw - nie będą się powtarzać. Słowem: będzie wszystko, czego na pewno się nie spodziewacie.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie łódzkie lubelskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie podkarpackie mazowieckie wielkopolskie kujawsko-pomorskie świętokrzyskie